Pielęgnacja skóry

Witaj, świecie!

Cześć, jestem Joanna! Cieszę się, że tu jesteś! Zapraszam Cię do lektury mojego beauty bloga. Przedstawie Ci moją wizję świata kosmetycznego, pielęgnacji i naturalnych kosmetyków. Podzielę się swoimi doświadczeniami i dorzucę mnóstwo porad, zgłębiając zakamarki świata urody.

Od ponad trzech lat prowadzę własny salon kosmetyczny w Poznaniu. Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego oraz Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji. Branża beauty jest moją wielką pasją, dlatego nieustannie poszerzam wiedzę w tym zakresie, a od niedawna postanowiłam się nią dzielić pisząc bloga. Prywatnie i zawodowo jestem ogromną perfekcjonistką. Uwielbiam długie spacery z mężem i odpoczynek przy relaksującej książce.

Piękna i zdrowa skóra wymaga od nas codziennej opieki. Na co dzień, w trakcie przeprowadzania wywiadu z klientkami przed zabiegiem, wychodzi mnóstwo (niby oczywistych) prawd w temacie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, a jednak często niektóre zaskakują, a innych na pewno nie zaszkodzi sobie przypomnieć! Stąd mój pomysł na zebranie w jednym miejscu największych podstaw zdrowej i promiennej skóry. Takie małe „MUST DO” bez którego się nie obejdzie, ponieważ dopiero jak to właśnie je zapewnimy skórze, możemy przejść do kolejnych etapów pielęgnacji (a może już nie będą potrzebne? :). Pomyślałam, że takie artykuły będą również świetnym wsparciem pielęgnacji skóry w domu i czymś do czego mogę „odesłać” moje klientki, aby miały wszystko czarno na białym i o niczym nie zapomniały. Naprawdę warto wiedzieć co źle wpływa na skórę i jakich nawyków dobrze by było się nauczyć. Jeśli będziemy znać dokładnie funkcjonowanie naszego organizmu, pamiętać o nim i dobrze go traktować, odwdzięczy nam się promiennym blaskiem i chęcią do życia.

Rozsiądź się więc wygodnie! Mam nadzieję, że poznamy się lepiej.

A jeśli tylko jakiś temat Cię zaciekawi – koniecznie podziel się tym ze mną i daj znać w komentarzu.

Przyjemnej lektury!

Joanna 💛

Dodaj komentarz